Disorder Skrevet 27. februar 2009 Skrevet 27. februar 2009 Jeg lurer på om man kan bruke en minnebrikke til å lagre lagringsfiler over og bruke det som et minnekort.
Topguy Skrevet 27. februar 2009 Skrevet 27. februar 2009 Jeg lurer på om man kan bruke en minnebrikke til å lagre lagringsfiler over og bruke det som et minnekort. Jeg ble veldig usikker på hva du mener med "minnebrikke" i innlegget ditt. Det jeg tenker på når noen bruker ordet "minnebrikker" er en RAM-brikke til PC (DDR eller DDR2 RAM).
Disorder Skrevet 28. februar 2009 Forfatter Skrevet 28. februar 2009 Tenker på en sånn usb-ting man setter i for å lagre ting over.
S-r-ex Skrevet 28. februar 2009 Skrevet 28. februar 2009 Tenker du nå på PS2 eller PS3? Om PS2, nei. På PS3 derimot kan overføre saves ved å kopiere dem over, men du kan ikke sette det slik at filer lagres rett til USB'n.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå