Pantsonfire Skrevet 4. februar 2009 Skrevet 4. februar 2009 (endret) Hei! Jeg trenger en ny motor til scootern min da den er skjært på det ene sylinderet. Da jeg skrudde opp fant jeg ut at det var råden som var skyld i dette. Derfor skulle jeg gjerne hatt en annen motor. Hvis du har et godt tips til hvordan jeg skal kunne fikse meg en slik, gi meg gjerne en melding! Mvh Eirik Endret 4. februar 2009 av Pantsonfire
Patience Skrevet 4. februar 2009 Skrevet 4. februar 2009 Det kan du finne på feks autodb.no, finn.no osv.
Patience Skrevet 9. februar 2009 Skrevet 9. februar 2009 Hei. Vil minne trådstarter om hva nettiketten sier om overdreven bruk av store bokstaver, som også gjelder for emnetitler. Klikk på lenken for for mer innformasjon om regelen. Vennligst endre emnetittel, så unngår du at moderator stenger tråden. Ta gjerne kontakt med moderator på pm om det er noe du lurer på i denne sammenhengen. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)
Patience Skrevet 14. februar 2009 Skrevet 14. februar 2009 Trådstarter ble 9.2. advart mot at om ikke emnefeltet ble endret ville tråden bli stengt. Trådstarter har ikke etterkommet anmodningen, og følgelig stenges også tråden. Gjør oppmerksom på at tråden kan i noen tilfeller gjenåpnes hvis trådstarter sender PM og deretter endrer emnefeltet etter åpning.
Anbefalte innlegg