Gå til innhold

Kjøp av høytalere?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei.Skal kjøpe meg noen nye høytalere, men vett ikke hvilken jeg skal velge?

 

Har en Jvc ax-330.

 

Kan strekke meg så langt som 2500 kr.

 

Håper på svar!

Endret av Foglen123
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde vært fint om du beskrev denne litt bedre, om det er en hjemmekino forsterker, stereo forsterker, hvor mange watt den kan gi ut og diverse :)

 

Ellers så vet ikke jeg om du hører på trance/hip-hop, klassisk, rock eller blues, så blir litt vanskelig å gi noe godt svar uten info, men hvis du skal ha noen knall høytalere til en rimelig pris (brukt såklart:) som har god lyd for det meste av musikk, og forsterkeren din klarer å tyne ut litt watt ville jeg lett gått for Cerwin Vega DC serien, det er noen eldre høytalere, som er kjent for å være de bedre av Cerwin Vega. Og som jeg har da :) Jeg har DC12, som har et 12" bass element, som klarer å riste ned diverse ting rundt om i huset.

 

Du finner et par brukte DC12 her til en fin pris (2500:)

Skrevet

Jvc ax-330 er vel en gammel steroforsterker, så det er vel sakk om et stero oppsett + evt sub. Ønsker du små høytalere, eller gulvstående? Hva skal de brukes til, musikk i hovedsak, i såfall hva liker du og høre på?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...