ArcticMonkey^ Skrevet 7. januar 2009 Skrevet 7. januar 2009 Hei, har et irriterende problem i CSS. I map'et 'breakfloor' får jeg bare 20-30fps uansett hvilke grafikkinnstillinger jeg har. Har testet på andre maps, slik som surf maps, de_dust, cs_office o.l og der får jeg 100-150fps uansett. Dette er et stort problem for meg, siden jeg spiller breakfloor aller mest. Geforce 8600 GT Dual core 1,8 ghz 2 GB RAM er oppsettet mitt. Er litt desperat etter hjelp nå. =/ Takker for alle svar og hjelp!
Jooakim Skrevet 7. januar 2009 Skrevet 7. januar 2009 Det er som oftest slik at jo flere objekter og jo hvor lange avstander - samt spillere - det er på mappet, jo mer lagger det. Om det kun er på dette mappet, er det nok ikke så fryktelig mye du kan gjøre.
ArcticMonkey^ Skrevet 7. januar 2009 Forfatter Skrevet 7. januar 2009 Utrolig kjipt. Men det som er rart er at det bare er på min PC. Prøvde faktisk på en laptop vi fikk fra skolen, og der lagget det ikke i det hele tatt... Er så utrolig frustrerende =/
Jcarlsen Skrevet 8. januar 2009 Skrevet 8. januar 2009 prøvd noen fps-congfiger? går utover grafikken naturligvis men det kan hjelpe på ytelsen. en god cfg finner du her
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå