MountainYard Skrevet 3. januar 2009 Skrevet 3. januar 2009 Jeg kjøpte meg en S-video og 3,5mm jack til Scart. Først brukte jeg den hos en kompis med en HP Laptop som er et år eller to gammel og det funka helt fint. Så kom jeg hjem og kobla til, men her får jeg det bare som svart og hvitt på tven. Noen som kan hjelpe meg med dette? Jeg hbruker en Hp DV9812 med Nvidia skjermkort. Tven er en Radionnette CRT-tv med to Scart innganger og en Kompositt inngang.
Hårek Skrevet 3. januar 2009 Skrevet 3. januar 2009 Hvis ikke TV'en din har S-Video inngang blir ikke fargene koblet til, og du får sort-hvitt. Det er egentlig ikke så vanlig med S-Video inngang på SCART kontakter. Prøv en overgang fra S-Video til kompositt i stedet.
MountainYard Skrevet 4. januar 2009 Forfatter Skrevet 4. januar 2009 (endret) Jeg bare selger kabelen finner en annen måte å koble til tven på. Endret 4. januar 2009 av MountainYard
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå