Gå til innhold

Favoritt hub..


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høsten 2000 var Lysekil veldig bra, men det er noe sinnsykt hvor masse folk som har kommet til siden da. Da var det bra om huben hadde 7-8 TB, men nå er det jo hubber med 50-60 TB!

Waksnås er blant de beste, men sweden FTP er også bra og ikke alltid så full som gjerne waksnås.

Ps. rekorden min er 7 dager i strekk på DC, noen bedre?

(Ps. hadde meget lang history på download da gitt).

Skrevet

9dager å ca 8 timer...er det lenge nokk???

 

På en Celly 400 med 60gig hd...vet ikke hvor mye jeg fikk ned....går fortsatt igjennom det... :smile:

Skrevet

Det fine med mange av de som krever 30GB+ er at det ofte er noen få folk der, men brukerne er gjerne stamgjester. Dermed blir det gjerne litt mer chit-chat. Litt kjipt at det kun er svensker der da men. Finnes det norsk huber?

Skrevet

Sweden gøteborg FTP! med 50gig grense RULER, ISP-en min har endelig åpnet hastigheten på disse respektive portene så BÅNN GASS, forrige gang det var åpent lastet jeg opptil 5-6GB i døgnet, Jeg og naboen min har skaffet oss noen hyllemeter med DiVX-er derfra ja :smile:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...