Lifeform Skrevet 7. april 2003 Skrevet 7. april 2003 Hei, Jeg har en del DVD plater her som jeg vurderer å kopiere over på PCen. Noen som kan si meg hvilket program som er det beste for den slags? Jeg er i utgangspunktet ute etter det programmet som komprimerer filmen i best mulig kvalitet så det blir minst mulig kvalitetstap på filmene. Mvh
Eclipsed Skrevet 7. april 2003 Skrevet 7. april 2003 Allt du trenger finner du på www.divx-digest.com En helt sinnsyk side. Har allt
b-real Skrevet 7. april 2003 Skrevet 7. april 2003 Hei. Skal du Rippe DVD så er nokk Gordian Knot det beste programmet jeg har prøvd på markede. Guide for Gknot.
Lifeform Skrevet 7. april 2003 Forfatter Skrevet 7. april 2003 kong. tester dette... i mellomtiden nå har jeg funnet DVD Decrypter og VideoLan-player til å spille av disse .vob-filene som jeg får ut. jeg er ikke helt fornøyd med billedkvaliteten i disse filene, får en del digitale forstyrrelser som kanskje kan ha noe med hardware instillingene å gjøre? minner litt om en gang jeg prøvde å rippe en cd på en laptop maskin, og fikk en del "digital støy"
Lifeform Skrevet 7. april 2003 Forfatter Skrevet 7. april 2003 hmm det funka ikke. jeg får feilmelding på størrelsen når jeg prøver å lage den endelige .avi-filen. vet du/noen andre hva som er årsaken til dette? evt. anbefale annen rippe og komprimeringsløsning...? mag (som egentlig bare er ute etter å kopiere en del DVD-filmer til PCen for å se de senere, ingen planer om å fordele dette fritt utover Internett)
b-real Skrevet 8. april 2003 Skrevet 8. april 2003 Gordian Knot System Pack 1.0 Jeg tror du mangler noen codec's og andre viktige verktøy. Ta å last ned System Pack og prøv igjenn med Gknot.
Lifeform Skrevet 8. april 2003 Forfatter Skrevet 8. april 2003 Nah, jeg lasta ned den også... Jeg får feilmelding når jeg har gjort stortsett alt; Rippa, Strippa, DVD-greiene og lagt til subtitles. Lagra som .d2v et-la-ant sånt, men får feilmelding på at filstørrelsen eller antall frames eller noe sånt er feil. Har du opplevd det samme selv???
Lifeform Skrevet 8. april 2003 Forfatter Skrevet 8. april 2003 ok fant noe greier her nå. ser ut som det funker... normalt at det tar ca. 2-3 timer for å mekke en film...?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå