Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Panikk... Word-dokument forsvunnet!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hjelp, hjelp, hjelp!!!! Vet ikke om jeg legger dette inn på rett plass.... Trenger hjelp til å finne et word-dokument som jeg har skrevet på i flere timer!!! Lurer på om jeg hentet dokumentet fra e-post og deretter bare har trykt "lagre". Vet jeg har gjort det før, og har mistet det pga det. Anyone???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, jeg har ikke trykt på noe som skal ha slettet det! Og lukker jeg det uten å lagre det, så får jeg spørsmål om å lagre. Troooor jeg har trykket bare "lagre" i stede for "lagre som".

Skrevet

det legges i en temorær mappe. så lenge du har trykket Lagre vil du fille det igjen. jeg regner med du finner det på følgende sti (jeg sitter med Vista så får ikke dobbelsjekket stien til Xp):

 

c:\Documents and settings\<brukernavn>\Lokale innstillinger\Temp\OLE69

 

jeg skal ikke banne 100% på at det siste stemmer men gjør slik at skjulte mapper blir vist litt og let.

Skrevet

start word og gå i fil lista og velg sist åpnede dokument,

vanligvis vises de 4 siste åpnete dokumentene med mindre du har åpnet massevis av andre dokumenter i mellomtiden.

Skrevet
Lag deg en rutine hvor du lagrer dokumenter til et sted du finner de igjen fra før du redigerer de.

 

;)

 

 

Ja, har jo normalt en rutine på det, men det er ikke alltid at man klarer å følge sine egne rutiner... :roll:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...