Gå til innhold

Fallout 3 problem. - Starter å lagge etter ca 10-15min spilling.


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei, driver å gamer litt Fallout 3 nå, men har et meget irriterende problem. Når jeg starter opp spillet går alt helt glatt, men etter ca 10-15min så starter det å lagge sykt, spesielt utendørs hvor spillet blir nesten uspilbart. Mister sikkert 40fps eller noe på den tiden.

Maskinen min skal jo ikke ha noe problem med å kjøre dette spillet?

 

9800GTX i SLI, Q9450 @ 3,3Ghz, 4Gig ram osv.

Har prøvd med litt forskjellige oppløsninger, men er stort sett samme problem over hele, ikke like kritisk på lave oppløsninger, men kan likevel merke at fps synker fort.

 

Har prøvd å legge inn nyeste patch, samt oppdatert skjermkortdrivere. Hjalp overhodet ingenting. Tror heller ikke temperaturer er noe problem, viftene øker automatisk til 80% ved over 80grader og synker fort ned igjen, og så og si alle andre spill på maskinen kjører med alt på høyeste og en oppløsning på 1900*1200. Utrolig kjedelig problem, for spillet er jo helt konge. :(

Endret av Arnesen1
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...