Gå til innhold

Er CDentrino noe å betale for?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal ha ny bærbar nå tenkte på en ny dell lattitude med centrino. Altså Intel Chipset Wlan og Pentuium M CPU. Er Centriono noe å satse på? Ytelse på en 1.3 centrino i forhold til pentium 4M? Strøm? VArme? Viftelyd? Batteritid?[/u]

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har du pengene og kan vente til de er i butikken er det nok noe å satse på.

Mye bedre batterikapasitet og ytelsen til en 1,3 er omtrent å plusse på en Gb sånn omtrent (eller tar jeg helt feil her).

 

se ellers test på barbara.no og dinside.no.

Skrevet

Ser ut som Zeptos Znote 4001 med centrino-sak er ute. Se http://www.zepto.no. Denne er jo også testet halvveis på barbara.no. Jeg fikk jæskla lyst på en slik. Har veldig positiv erfaring med Zepto som bedrift, så jeg vil nok heller kjøpe min neste der enn f. eks. Dell. Billig er den også, den maskinen, og den har gode tilkoblingsmuligheter etc etc.

 

Men er den leveringsklar?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...