Jambimaster Skrevet 19. oktober 2008 Skrevet 19. oktober 2008 (endret) Hei! Gikk i Alterac Valley i dag for å få G.N.E.R.D-achievementen. Da hengte plutselig alt seg opp, og jeg ble disconnected. Da jeg logget på igjen var jeg framdeles i AV, jeg så at jeg framdeles var i raid og hadde group. Problemet var at det ikke var noen folk der. Etter ti sekunder ble jeg kasta ut igjen. Nå var jeg i Shattrath, så gikk det to sekunder før ny DC. Dette problemet gjentar seg hver gang jeg logger på; jeg står i Shattrath foran battlemasteren og blir disconnected etter to sekund. Har prøvd sletting av chache og WTF, har også prøvd repair. Det rare er jo at jeg kommer meg inn på alle andre charactere på servern. Sendte derfor inn ticket til GM. Måtte logge av etter en liten stund. Så da jeg logget på igjen hadde jeg fått et automatisk svar om at det er noe galt med serveren (Stormreaver) og at characteren vil virke etterhvert. Det synes jeg er rart siden jeg kommer meg inn på alle andre characterene på serveren uten problemet, og at det har vært sånn i hele dag kun på mainen. Noen andre som har dette problemet? Noen løsning? Endret 19. oktober 2008 av Molsterhead
Seric88 Skrevet 19. oktober 2008 Skrevet 19. oktober 2008 Du må nok bare vente. Hadde samme problemet på druiden min, etter at jeg ble ferdig i AV og skulle leave bgen. Alle chars funket bortsett fra druiden som ble dced med en gang jeg logget på.
Jambimaster Skrevet 19. oktober 2008 Forfatter Skrevet 19. oktober 2008 Tok det lang tid før det var i orden da?
Seric88 Skrevet 19. oktober 2008 Skrevet 19. oktober 2008 hmm. Var vel nesten 6timer? gikk på butikken når jeg ikke klarte å logge på, det var vell en liten stund etter at det skjedde. Og da var klokken 2140. Og jeg klarte å logge på igjen på 40++ forsøket som var klokken 0330. Ja, rundt 6 timer.
Ajaco Skrevet 19. oktober 2008 Skrevet 19. oktober 2008 Prøv å start wow på nytt, og logg inn på din egen account, og disconnect deg selv. Da funket det for meg.
Walts Skrevet 19. oktober 2008 Skrevet 19. oktober 2008 Samme skjedde meg, logget på en annen char å meldte det til en GM.. 1 time tok det vel før det var i orden
Seric88 Skrevet 19. oktober 2008 Skrevet 19. oktober 2008 meldte deg også til en GM. Fikk beskjed om at jeg måtte slette addons osv osv. Den fine standard macroen xD
Jambimaster Skrevet 21. oktober 2008 Forfatter Skrevet 21. oktober 2008 Hurra! Kom meg inn i dag og alt går fint!
Knofle Skrevet 22. oktober 2008 Skrevet 22. oktober 2008 Har ikke achievements kommet til privatservere ennå?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå