fytech Skrevet 9. oktober 2008 Skrevet 9. oktober 2008 I denne tråden hadde jeg tenkt at vi kunne snakke om alt som omhandler Kings Bounty. For de som lurer på hva det er for et spill så kan jeg fortelle at spillet er et RPG og TBS som igrunnen er lik Heroes Of Might And Magic, der hvor du kan velge mellom å være Warrior, mage eller paladin. Spillet går altså utpå å gjøre quests og ellers utforsket verdenen. Questene i dette spillet er også veldig underholdene og engasjerende. Det krever heller ikke at du løper 10 mil som i andre RPG spill for å komme deg fra A til B, for her er miljøet krympet slik at du fort kan komme deg til den plassen du vil. name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>"> name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">Se filmen hos Youtube Håper da at det er folk her inne som spiller Kings Bounty og gjerne vil diskutere og dele erfaringer.
Caliburn Skrevet 10. oktober 2008 Skrevet 10. oktober 2008 Har spilt spillet en liten stund nå, og det var spennede i begynnelsen, men det blir fort repetivt. Mangler også mange "konfigurasjonsmuligheter" som HMM har.
k_flaathe Skrevet 11. oktober 2008 Skrevet 11. oktober 2008 spilt en del nå, er lvl 20 mage. kommer meg ikke videre for jeg aner ikke hvordan jeg kommer meg til alve-øya ellers kan jeg si at det er ekstremt likt Heroes of Might & Magic.
Ironmann Skrevet 11. oktober 2008 Skrevet 11. oktober 2008 spilt en del nå, er lvl 20 mage. kommer meg ikke videre for jeg aner ikke hvordan jeg kommer meg til alve-øya ellers kan jeg si at det er ekstremt likt Heroes of Might & Magic. Wow lvl 20 allerede:O jaja kan slenge deg ett tips da;) Du drar til den samme båtman som du kom deg til piratøya og så prater du med han. Når du er kommet til øya så må du til den andre siden av øya så kommer du til borgen.
fytech Skrevet 11. oktober 2008 Forfatter Skrevet 11. oktober 2008 Er i lvl 8 sliter med å få tak i penger : /
Rankiz Skrevet 3. november 2008 Skrevet 3. november 2008 Jeg skjønner ikke! Jeg er lvl 3-4 og sliter med å komme videre, greier ikke å slå den gigantiske skilpadden. Er Mage, med 160k penger. Tips? =)
Rottenspacehead Skrevet 3. november 2008 Skrevet 3. november 2008 (endret) Frister veldig å skaffe det. Har aldri vært noe særlig borti den type spill, men soundtracket,grafikken og gameplayet ser bra/artig ut. Endret 3. november 2008 av RockyIII
Rottenspacehead Skrevet 5. november 2008 Skrevet 5. november 2008 Har det kommet ut i butikkene ? har ikke sett det..
dapre Skrevet 6. november 2008 Skrevet 6. november 2008 Har det kommet ut i butikkene ? har ikke sett det..Nei, men kan kjøpes og lastes ned fra GamersGate
Rottenspacehead Skrevet 9. november 2008 Skrevet 9. november 2008 du får ikke noe cover ? bare laste ned... ?
Rottenspacehead Skrevet 10. november 2008 Skrevet 10. november 2008 Innstalerer det nå : ) Håper det er så bra som det ser ut som : )
Snirfle Skrevet 30. desember 2008 Skrevet 30. desember 2008 Fikk spillet til jul, storkoser meg. Men jeg lurer litt på dette her med cheats. På hjemmesiden (www.kings-bounty.com) står det at man skal trykke shift+~ for å få opp dialogboksen, men hva blir dette på et norsk tastatur? Noen som vet?
dapre Skrevet 1. januar 2009 Skrevet 1. januar 2009 Fikk spillet til jul, storkoser meg. Men jeg lurer litt på dette her med cheats. På hjemmesiden (www.kings-bounty.com) står det at man skal trykke shift+~ for å få opp dialogboksen, men hva blir dette på et norsk tastatur? Noen som vet?Nope, trykket over hele tastaturet, men ingen reaksjon. Men det var da litt tidlig å lete etter cheats ? Først bør du vel avslutte spillet ?
Snirfle Skrevet 1. januar 2009 Skrevet 1. januar 2009 (endret) Nope. Jeg er ingen ekte gamer, jeg setter mer pris på spillet i seg selv enn det å jage rundt etter nok tropper til å grisebanke det meste. Edit: man kunne jo kanskje prøvd å kikke på et amerikansk tastatur og se hvor tilde er plassert, så på norsk tastaturtrykker man shift+pipe, eller det man ville trykket for å få dollartegn, altså. §. Esc fjerner dialogboksen igjen. Endret 1. januar 2009 av Snirfle
Aetius Skrevet 2. januar 2009 Skrevet 2. januar 2009 dollartegn, altså. §. Esc fjerner dialogboksen igjen. Paragraftegn, kjære.
lavizh Skrevet 2. januar 2009 Skrevet 2. januar 2009 Ble for ensformig i lengden. Håper The Princess expansion blir bedre på dette området.
Snirfle Skrevet 2. januar 2009 Skrevet 2. januar 2009 dollartegn, altså. §. Esc fjerner dialogboksen igjen. Paragraftegn, kjære. Hups... Du har rett. (Skriv det ned.)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå