elZiko Skrevet 20. september 2008 Skrevet 20. september 2008 Hei Harddisken min begynte å knirke i forrige uke, men da bare under oppstart. nå ikveld, mens jeg overførte en fil fra harddisken til en annen harddisk, ble det en laaang knirke lyd, så kom d blue screen i ett halvt sec , så restarta den seg. noen som har en aning på hva det kan være?
MosRew Skrevet 20. september 2008 Skrevet 20. september 2008 Hei Harddisken min begynte å knirke i forrige uke, men da bare under oppstart. nå ikveld, mens jeg overførte en fil fra harddisken til en annen harddisk, ble det en laaang knirke lyd, så kom d blue screen i ett halvt sec , så restarta den seg. noen som har en aning på hva det kan være? Er vell harddisken som holder på å takke for seg. Knitre/knirkelyd er en god indikasjon på at den har kort levetid igjen.
Amberlamps Skrevet 20. september 2008 Skrevet 20. september 2008 Jeg har også et problem med noe knitring i Harddisken. Pc'n er bare 3 måneder gammel så den kan vell ikke ta kvellen så tidlig?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå