Gå til innhold

Boing_80

Medlemmer
  • Innlegg

    3 198
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    2

Boing_80 vant dagen sist 2. november

Boing_80 hadde mest likt innhold!

2 følgere

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Boing_80 sine prestasjoner

6,8k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Hei! Et veldig godt svar. Tesla blir et merke jeg aldri kommer til å kjøpe pga. Musk. Nåvel, historien bak BMW er heller ikke så flott, men tyskerne tok nå et oppgjør med sin blodige fortid.
  2. Budsjett har jeg ikke pr. i dag. BMW kommer til å forbli en drøm fordi jeg kommer ikke til å bruke så mye på en bil.
  3. Siden bilen kin (Kia Rio) ble kjøpt i 2014 frem til i dag har jeg kjørt 85 000 km. Forsikringen er rimelig billig. Du har kanskje et poeng i det du skriver.
  4. Du fortsetter med den samme aggresjonen og fiendtlige undertonen. Og så pakker du alt sammen inn i et lag med rasjonalitet. Du skjønner vel selv skrivemåten din, ordvalget ditt og retorikken høres ut som et kodespråk til en viss gruppe mennesker?
  5. Ja, jeg har muligheten for å lade hjemme. Jeg er litt usikker på om jeg bør kjøpe helt ny elbil eller brukt.
  6. Hei! Jeg har en bensindreven bil som ble kjøpt i 2014 og som jeg fremdeles kjører nå (Kia Rio). Imidlertid har jeg fått opp øynene for elbil og er usikker på om det lønner seg å kjøpe en nå. Kan dere som har kjennskap til elbiler si noe om det - argumenter for og mot? Jeg har ikke tenkt å kjøre langt, men innenfor Innlandet kommune. Elverum, Hamar, Gjøvik. Noen få ganger blir det tur til Oslo. Det er bare jeg som vil bruke den og trenger ikke mye plass til ting. Favorittmerket mitt er BMW Håper problemstillingen min er tydelig.
  7. Må heller ikke glemme at slike sterke kvinner fantaserer om å bli seksuelt dominert av mannen hun er i lag med. BDSM etc. er vanlig hos slike typer kvinner. Gjelder også for menn, men det er jo ikke tema i denne tråden. Nevner det så jeg ikke erter på meg alle feministene
  8. Og der mister du slike som meg som er enige i det du mener, men som blir frastøtt av en aggressiv og til dels fiendtlig undertone. Du sier at det må stilles krav. I løpet av mine 45 år i Norge kjenner jeg ikke til noe annet enn krav til tross for at jeg er i fulltidsjobb og godt integrert. At jeg kan slenge litt med leppa her inne så er jeg ingen kriminell person.
  9. Ikke uenig i det du skriver. Skulle bare ønsket at du ikke generaliserte så mye som du gjør i innleggene dine. Vi er ganske mange produktive innvandrere i Norge som ikke passer inn i det bildet du maler
  10. Unnskyld meg, men du er av de kvinnene som for alltid vil undre seg over hvorfor de savner en person som behandlet dem dårlig? Jeg tror du prøver å se tegn eller mønster der bildet er tydelig (ut fra det du beskriver); dere hadde drukket, evnen til konsekvenstenking var redusert og det skjedde det som ofte skjer mellom to kåte mennesker. Bare at dere ikke kom frem til senga. Men skal jeg være ærlig så høres dere begge ut som personer de partnerne deres burde holde seg unna. Å ja, vi lever i den tidsalderen der alt er lov for vi skal jo realisere oss selv. I så fall, kjør på.
  11. Slike som deg ser kun problemer. Tipper at du ikke har en eneste venn/kompis med innvandrerbakgrunn. Så enkelt, ikke sant? Skyld på innvandrere for alt som ikke funker i livet ditt. Nei nei, vi må jo ta debatten *nøff nøff*
  12. Jeg bare undrer meg over hvor mye det går an å hate sin egen befolkning at man innsetter skrullete Kennedy som helseminister!!!
  13. Takk! Det hender at snus suget blir plagsomt, men da minner jeg meg selv om alt det negative med nikotin. Ikke lett når du har snust daglig siden 2004. Men faen heller. Jeg har allerede hatt hjerteinfarkt og fått diabetes. No more!
  14. Hahahaha Eneste jeg fikk ut av det er at jeg sikkert blir gammel fordi jeg ikke lenger heller i meg nikotin
  15. Takk! Er bare å slutte først som sist. Nikotin tilfører kroppen ingenting sunt uansett.
×
×
  • Opprett ny...