Gå til innhold

ReaveЯ

Medlemmer
  • Innlegg

    7 326
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

2 følgere

Om ReaveЯ

  • Bursdag 16. feb. 1992

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

ReaveЯ sine prestasjoner

711

Nettsamfunnsomdømme

  1. Ødegaard kneskade. Kan fort se mørkt ut mtp kampen mot Israel https://www.vg.no/sport/i/KMO3p5/martin-oedegaard-maatte-byttes-ut-etter-smell
  2. Bra omgang, må bare fortsette slik i andre og ikke tulle det til nå! Lammens virker god og trygg i de få situasjonene han har vært i hvertfall. Digg med Sesko mål!
  3. Bør fint gå an å spille Cunha-Sesko-Mbeumo der fremme i 4-3-3. Blir dog mindre dybde siden er solgt/lånt ut flere av kantspillerne. Men heldigvis mindre kamper siden ikke er i europa/ligacup så bør gå greit.
  4. Synes var kanskje litt merkelig å gå for to 10ere kontra en SDM og en 10er i sommer siden Bruno er mest egnet for høyere opp på banen (samt Mount, Amad, ZIrkzee kan spille der) Passer best lengre frem helt klart ja. Spille med 3 stoppere og allikevel lekker som ei sil bak da synes jeg er bedre og ofre en stopper for en midtbane og spille 4 bak og har i tillegg ikke dyktige nok vingbacker til å spille den formasjonen heller. Enig at Shaw burde få prøve seg på venstre vingback istedenfor Dorgu nå, og heller kjøre Yoro på venstre stopperplass. Bare synd ingen av vingbackene har skikkelig innleggsfot når man har Sesko på hele 1,95 i feltet...
  5. Rinse and repeat om byttes manager nå også. Null stabilitet. Men gjør det ikke akkurat enkelt godeste Amorim med staheten hans på denne formasjonen. Endringer må skje før eller siden og kommer ingen vei akkurat nå.
  6. Om det skal komme ny manager må det være en som er "PL proven" og en som kan endre formasjoner utifra spillere tilgjengelig og ikke låst på bare en slik som Amorim. Glasner, Iraola etc. Glasner spiller riktignok samme formasjon som Amorim i Crystal Palace, men tror han hadde 4-backs linje i Tyskland. Ole Gunnar Solskjær comeback hadde vært gøy sett med norske øyne men tviler Xavi kan også være ett alternativ.
  7. Kan ikke se Amorim snu dette dessverre. Ser mørkt ut🥲
  8. Veldig deilig med 3 poenger men hadde ikke vært nødvending med så nervepirrende. Casemiro med hodemist er så unødvendig når leda 2-0! Og han skal liksom ha rutine... Kun ett poeng bak Chelsea og ett foran City før dems kamp imorgen. Ser ikke så ille ut på tabellen..🤭
  9. Hvem skal liksom ta over? Er bare så amatørmessig drevet av klubben da isåfall. Lar Amorim få de spillerne han vil ha også sacka han par måneder etterpå? Føler nesten det har skjedd før..😆 Men dette ser mørkt ut uansett. Kan ikke se noe særlig forbedring med den midtbanen fremover selv om det er én av flere ting som er problemet kan man ikke fortsatt å ignorere det på overgangsmarkedet..
  10. Kommer ikke Norge til VM nå så er man cursed..💀 Er vel likt med rekorden fra 92 mot San Marino dette. Vant 10-0 da.
  11. For en festforball. Må vel bli VM nå eller..? 🙈
  12. Estland og Moldova skal definitivt være bænkers, men kan fort rote bort seier mot Israel hjemme..
  13. Ja, Norge er jo gode på å rote bort sjansene..
×
×
  • Opprett ny...