Gå til innhold

Oktoberfest - gåte


Anbefalte innlegg

Skrevet

Måtte bare være med på dette jeg også. Høres utrolig spennedes ut, og gleder meg til å se andre sine bilder.

 

Canons EOS 400D m/kitobjektiv.

 

Brennvidde: 18mm.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

Tråden bryter også med tre-ords-regelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og p_report.gif dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)

Skrevet
Canons EOS 400D m/kitobjektiv.

 

Brennvidde: 18mm.

9611808[/snapback]

 

Trådstarter i påmeldingstråden for oktoberfesten, kimare, skrev at det dessverre ikke var lov med zoom innstilit på én brennvidde, man må bruke fastoptikk:

 

Jeg kunne ikke sagt det bedre selv. Men siden jeg skal administrere denne tråden, og det vil medføre noe arbeid setter jeg en grense ved fastoptikk. Dersom noen ønsker å administrere en lignende tråd for andre som ønsker å delta (hvor man tillater bruk av zoom, kompaktkamera etc), så er det bare til å ta initiativ. Mitt siste ord sagt om den saken.

9608881[/snapback]

Skrevet

Det er nok dessverre slik at har man ikke utstyret, så kan man ikke delta. Det koster deg altså omtrent 1000 kr å delta, med billigste alternativ. Slik er det bare, og slik bør det være. Selv har jeg ikke makro, og da kan jo ikke jeg delta i slike konkurranser.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...