Scyper Skrevet 18. juli 2008 Skrevet 18. juli 2008 Battlefield 2 er utrolig treigt for tia jeg bruker 5-7min på og loggen inn på acc'en 15min på å laste ned bane(gå inn på server) og når jeg først er kommet in lagger det som bare F***... noen som vet hvorfor?
bz3rker Skrevet 18. juli 2008 Skrevet 18. juli 2008 du kan vell ikke gi oss litt mere info om maskinen din og om du har hatt dette problemet hele tiden?
Scyper Skrevet 18. juli 2008 Forfatter Skrevet 18. juli 2008 har ikke hatt bf2 lenger en et halvt år tidligere var problemet mitt PnkBstrA og PnkBstrB men det er fikset... jeg fik ett tips om å gå inn på min datamaskin->C->Windows->system32->drivers->og slette PnkBstrK.sys var det dumt kanskje?
bz3rker Skrevet 18. juli 2008 Skrevet 18. juli 2008 tja, det kan hende, det er jo bare å legge inn punkbuster på nytt da, verre er det ikke, du finner punkbuster her http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1
Scyper Skrevet 18. juli 2008 Forfatter Skrevet 18. juli 2008 dere som spiller bf2 hadde noen av dere giddi og skjekka om dere hadde den fila:/ Takk for alle svar:D
Kexxy er sexxy! Skrevet 18. juli 2008 Skrevet 18. juli 2008 Først så roer vi oss helt ned. Tar et dypt pust eller fem. Om du mangler den filen, går du på http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-bf2.php Og laster ned siste update til spillet ditt. Hvilken hardware har du? (spesifikasjonene til pc-en din.) Det at innloggingen er tregt har jeg erfart selv, men jeg husker ikke nøyaktig hvordan man fiksa det, skal prøve å finne den igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå