Blindgate Skrevet 18. juli 2008 Skrevet 18. juli 2008 Foran, der kameraten ligger. Hvor kan jeg finne det til en relativt billig penge? Jeg har lett mange steder, men det skal ikke være lett å oppdrive.
Roberto Skrevet 19. juli 2008 Skrevet 19. juli 2008 Jeg har noen fra Bjørn Borg som jeg kjøpte for ganske lenge siden, men har aldri funnet dem igjen. De er lave i livet og har ikke strikk rundt livet eller eller andre sømmer. Det beste alternativet jeg har funnet er Dolce & Gabbana boksere, de med lav kant og uten sømmer, men da er du fort oppe i en 400 NOK.
Blindgate Skrevet 19. juli 2008 Forfatter Skrevet 19. juli 2008 Kan jeg spørre hvorfor dette er prekært å få tak i? Fordi de verste sømmene ikke er noe særlig for en omskjært mann.
Angeleno Skrevet 19. juli 2008 Skrevet 19. juli 2008 Det beste alternativet jeg har funnet er Dolce & Gabbana boksere, de med lav kant og uten sømmer, men da er du fort oppe i en 400 NOK. Jeg har flere fra Dolce, og de er ypperlige.
Roberto Skrevet 19. juli 2008 Skrevet 19. juli 2008 Kan jeg spørre hvorfor dette er prekært å få tak i? Fordi de verste sømmene ikke er noe særlig for en omskjært mann. Man lærer noe nytt hver dag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå