MotorOLA1234 Skrevet 3. juli 2008 Skrevet 3. juli 2008 Hei, Her hjemme kom jeg over en Tandberg Huldra 10 som ikke lenger er i bruk. Lurer på om det er mulig å få noe for den? Er jo en ganske god forsterker tross alderen så... Da den ble tatt ut av drift fungerte den perfekt og lurer på om det er noen kroner å hente på å selge den? Hvis ikke går den mest sannsynlig på dynga... Håper på svar!
BonzoDog Skrevet 3. juli 2008 Skrevet 3. juli 2008 Det er et visst samlermarked for Tandberg-produkter. Hvis den er i orden og ser pen ut, kan du jo legge den ut for salg.
Lefse Skrevet 3. juli 2008 Skrevet 3. juli 2008 Ikke hiv den på dynga, den forsterkeren er et klenodium. Selg den til en HiFi-entusiast, eller kjøp inn noen gode stativhøyttalere til den, så har du et fint lite anlegg.
MotorOLA1234 Skrevet 3. juli 2008 Forfatter Skrevet 3. juli 2008 Hvor bør jeg evt legge denne ut for salg for å nå mest mulig av de entusiastene som kan være interessert i denne?
Lefse Skrevet 4. juli 2008 Skrevet 4. juli 2008 AVtorget på avforum.no er sikkert ikke så dum plass å legge det ut.
PatSharpX Skrevet 15. juli 2008 Skrevet 15. juli 2008 hifisentralen.no er nok ett enda bedre sted å legge den ut. Vil nok treffe noen på finn.no også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå