[email protected] Skrevet 29. juni 2008 Skrevet 29. juni 2008 (endret) Jeg har jo prøvd kontrollpanel og deretter forsøkt å avinnstallere derfra. Meeeen, det virker ikke. Har prøvd å avinnstallere Oblivion, uten positivt resultat. Har prøvd med og uten disken inne i maskinen, med samme resultat. Jeg antar at å bare putte den i søplekassa ikke virker. Finnes det noe programvare som gjør dette? Edit: Leste i en bok om et program som het Burn, som hadde samme funksjon som søplekassa, men slettet tingene "byte for byte". Finnes dette? Endret 29. juni 2008 av Maggis
GeirGrusom Skrevet 29. juni 2008 Skrevet 29. juni 2008 Jeg er litt usikker på hva du er ute etter, et avinstalleringsprogram, eller et program som fjerner filer fra filsystemet? Du må avisnatllere programmer fra Add/remove Programs (eller Legg til/fjern programmer) Dessuten når du sletter filer, blir aldri filen fjernet, plassene den bruker blir merket som klar for å skrives over. Burn regner jeg med skriver over filen med bare nuller, virker ikke som det er det du er ute etter.
Melkekartong Skrevet 29. juni 2008 Skrevet 29. juni 2008 (endret) Hei. Det du er ute etter er en såkalt shredder. Fileshredder ser ut som et ganske greit og gratis alternativ. Edit: Men om du er opptatt av å kun avinstallere det fra systemet bør du heller gå frem ved å sette inn disken du installerte fra og starte installasjonsprogrammet på nytt. Når dette oppdager at programvaren allerede er innstallert vil det gi deg alternativet å avinstallere. Endret 29. juni 2008 av Melkekartong
[email protected] Skrevet 29. juni 2008 Forfatter Skrevet 29. juni 2008 Takk for nyttige svar;) Skal prøve dette.
Neddo Skrevet 30. juni 2008 Skrevet 30. juni 2008 Sjekk ut desse Revo Uninstall til og avinstaller og Unlocker viss du må fjerne noke filer manuelt og CCleaner rydde opp feil i registere.
[email protected] Skrevet 25. juli 2008 Forfatter Skrevet 25. juli 2008 Revo funket veldig bra! Tusen takk for hjelpen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå