Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Når jeg rører på musa hakker alt, hva har skjedd?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter et strømbrudd i dag begynte pcen min å oppføre seg relativt merkelig. Hver gang jeg rører på musa merker jeg at alt begynner å hakke.

Dette gjelder spill, windows og alt som har med grafikk å gjøre. Hva har skjedd? Er det USB portene mine som har gått føyken?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Det er nok ikke usb portene ;) da hadde de kke funket i det hele tatt;) Men ett strømbrud kan gjøre skader på x-antall steder. Men jeg tror det er noe så enkelt som at grafikk kort driveren din er ødelagt ;) Bare oppdater driveren og se om dette løser problemet :) Fikser ikke dette problemet har du 1 år-3 år garanti som dette problemet havner under.

Endret av Sertito
Skrevet

Er det bare musa som hakker?

Jeg vet at hos meg hakker musa i det skjermkortet kræsjer hvis jeg klokker det for høyt. Så jeg tror også det kan være noe med skjermkortet/skjermkort driveren.

Skrevet

Hmm, vel spill hakker? Prøvd å skru ned grafikk? Hvis ikke kan det være strømforsyningen din bare er halveis funksjonel og ikke sender nok strømm til diverse deler. Strøm forsyningen er det vaneligste som blir ødelagt under strøm brudd. Og isåfall må du levere den inn så får du den tilbake uten kostnader :) (evt. må du betale for frakt)

Skrevet

der sa du noe. mulig det er den. har en strømforsyning liggende som jeg kan teste her. takk for tipset!

 

spill hakker, ja, men det har de ikke gjort før i dag :S

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...