Gå til innhold

BK: Langevann en junikveld


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

legg gjerne inn litt større versjon av sånne landskapsbilder.

ellers syns jeg bildet ble litt kjedelig, men ellers fint og rolig, pene farger, litt forstyrrende med de buskene i forgrunnen.

Skrevet (endret)

Det finnes en mellomting.

 

Jeg syns det var ganske greit jeg, men det mangler noe.

 

En kombinasjon av tåke, lavere standpunkt, og litt slikt ville gjort det mer interessant. Tror også jeg ville tatt et bilde 30-45min senere, når sola var litt lavere, tror det ville fått en kul effekt på bildet, med gradient på himmel og vann.

 

Edit. Kan godt være utbrent himmel, men ikke solstråler.

Endret av Mr. Olsen
Skrevet

Bildet var fint og teknisk sett greit, fjerna den svarte prikken oppe i himmelen og fjerna de to vanndråpe merkene like ved. Ellers er jeg enig med Mr.Olsen.

Skrevet

Ja, jeg synes nummer to er bedre. Det er roligere. Skyene skaper mer liv i himmelen og det fanger mer av kveldsstemningen. Er fortsatt litt usikker på om jeg liker den måten bildet liksom er klippet i to. Alt faller liksom inn mot midten. Neste gang hadde det vært interessant om du prøvde en lavere posisjon og tok mer himmel, eller omvendt.

Men et rolig og fint aftenbilder er det.

Skrevet

Olsen kom med ett fint forslag, men kapp enda mere under vannet, rett over greinene til høyre, synes bildet ble for midstilt nå.

Skrevet
Nei men en mellomting hadde vært best, skal se om jeg får fikset noe.

 

Edit: Noe slikt:

Kan du ta to ord om hva du gjorde?

Skrevet (endret)

DOH!

 

Ser nå at jeg har flyttet et tre til 3 steder! Hele den saken skulle være svart...

 

Her, boostet fargene litt, vet ikke om det er rett, har bare TN-skjerm.

post-93156-1213214027_thumb.jpg

Endret av Mr. Olsen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...