Kenny-boy Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 Som tittelen sier, er det mulig å bytte spill som er inkludert i PS3-pakken ved kjøp? Enten ved å bytte under kjøp, eller å ta spillene og bytte i annen butikk?
Kris Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 Du kan bytte spillene på for eksempel EbGames ja. Det er de same spillene i bundler som selges i butikken
hardkjerne Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 Regner med du tenker på å bytte spillene når du kjøper? Tror ikke mange butikker lar deg gjøre dette (var vel en periode der det var bundle der en kunne velge 2 stk av flere spill, men dette er lenge siden). Ellers er det vel usikkert om butikker vil bytte spillene i etterkant sålenge de ikke er forseglet med dems segl, men er vel barte å prøve. Når det gjelder EbGames så er det vel snakk om å bytte spillene som «brukte» spill. Da får en ofte får lite penger for disse spillene bundle-spillene (spes Motorstorm og Resistance) da det er mangen som ønsker å bytte inn disse spillene.
Kenny-boy Skrevet 27. mai 2008 Forfatter Skrevet 27. mai 2008 Er det noen som vet om spillene har spesiell forsegling slik at man ser at de har vært i en PS3-bundle, eller er det ikke mulig å se forskjell på et spill som har vært inkludert i PS3-bundlen og et man kjøper løst i butikken? Vil selfølgelig prøve å bytte det i en vanlig butikk, da jeg ikke kommer til å bruke spillene i det hele tatt.
Kenny-boy Skrevet 27. mai 2008 Forfatter Skrevet 27. mai 2008 Spillene er pakket inn helt likt Takk! Da blir det nok en "bundle uten spill" på meg! ;D
Kris Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 Men jeg tviler på at noen butikker vil kjøpe spill uten kvitering, annent enn EbGames
Vacuum Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 Spillene er pakket inn helt likt Takk! Da blir det nok en "bundle uten spill" på meg! ;D Tenkt å campe utenfor Lefdal?
Kenny-boy Skrevet 27. mai 2008 Forfatter Skrevet 27. mai 2008 Tenkt å campe utenfor Lefdal? Hadde for å være helt ærlig tenkt å bare møte opp der klokka 7, men ved nærmere ettertanke burde jeg vel kanskje møte opp litt før... Når bør jeg møte opp tror du?
Vacuum Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 Er ikke sikker. Tror jeg bare møter opp litt før 7. Sikkert en hau som møter opp i natt, men det er vel de som skal ha seg ett billig TV eller en PC (håper jeg)
Kris Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 (endret) Tenkt å campe utenfor Lefdal? Hadde for å være helt ærlig tenkt å bare møte opp der klokka 7, men ved nærmere ettertanke burde jeg vel kanskje møte opp litt før... Når bør jeg møte opp tror du? Hvorfor skal du campe utenfor Lefdal? Har de tilbud på PS3? Edit: Nå ser jeg jo at Lefdal Hamar åpner i morgen. Og 3000kr for PS3 + to spill er jo ikke så dårlig pris det da. Endret 27. mai 2008 av Kris93
jkolbu Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 Jeg ser ikke hvor prisen på ps3 og to spill for 3000 kr på Lefdal!
Kris Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 Jeg ser ikke hvor prisen på ps3 og to spill for 3000 kr på Lefdal! Det er bare Lefdal i Hamar som har det
Kris Skrevet 27. mai 2008 Skrevet 27. mai 2008 Jeg vet ikke, men det er sikkert bare i morgen, på åpningsdagen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå