Cordell Skrevet 22. mai 2008 Skrevet 22. mai 2008 Lurer på om noen vet om steder i Bergen (sentrum) som vil ha nattåpent for Age of Conan lanseringen. Og kanskje like viktig, om noen vet noe om når retail-serverne kommer opp? (hvis de ikke allerede er oppe)
Cordell Skrevet 22. mai 2008 Forfatter Skrevet 22. mai 2008 Spaceworld har åpent, iallefall. Takker, den var kjapp. På Bystasjonen?
XyberX Skrevet 22. mai 2008 Skrevet 22. mai 2008 jeg fikk spillet i dag, registrerte keyen men kan ikke spille før dn 23. lurer på når serverne åpner, klokkeslett
bögfisk Skrevet 22. mai 2008 Skrevet 22. mai 2008 Mener å ha lest et sted at serverene ikke åpner før imorgen tidlig rundt kl 10
Cordell Skrevet 22. mai 2008 Forfatter Skrevet 22. mai 2008 jeg fikk spillet i dag, registrerte keyen men kan ikke spille før dn 23.lurer på når serverne åpner, klokkeslett Ja samme her, kjedelig å styre med å kjøpe ikveld hvis man ikke kommer seg på før langt utpå morgendagen liksom =)
Licht Skrevet 22. mai 2008 Skrevet 22. mai 2008 (endret) Spaceworld har åpent, iallefall. Takker, den var kjapp. På Bystasjonen? Overalt, også på bystasjonen. Jeg ringte min lokale filial for å bekrefte, og joda, de har åpent i samtlige butikker listet på bildet over, pluss en i Tromsø - som de åpenbart glemte da de laget bildet... Ellers, om serverne åpner ved midnatt eller 1000 på fredag, er ikke så viktig. Siden den versjonen av klienten man får på platen i esken formodentlig er den samme som ble sendt ut da spillet gikk gold for en del uker siden, kommer det til å gå med en del timer til patching før man er i gang. ... Regner jeg med. Om serverne ikke er åpne ved midnatt, så er det ikke så kjempefarlig om jeg likevel har noen svære patcher som skal ned. Og det er jo uansett en nådegave å slippe å dra ut og stå i kø på en fredags morgen. Endret 22. mai 2008 av Zealuu
Cordell Skrevet 22. mai 2008 Forfatter Skrevet 22. mai 2008 Sitter med klienten klar og ferdig patchet :]
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå