Albertini Grab Your Panini Skrevet 9. mai 2008 Skrevet 9. mai 2008 (endret) Jeg har idag fått en iPod i posten, også lengter jeg selvfølgelig etter å få lagt inn noe musikk. Og da jeg skal installere iTunes får jeg en veldig irriterende feilmelding: Og når jeg trykker "OK" .. Da får jeg den feilmeldingen her: Det jeg da lurer på er om noen kunne være så elskverdige å hjelpe meg med å få installert iTunes, om noen hjelper meg blir jeg voldsomt glad! Endret 9. mai 2008 av SuNshiN3
Skagen Skrevet 9. mai 2008 Skrevet 9. mai 2008 Er det programmet som følger med på en CD e.l. du prøver å installere? Du kan prøve å laste ned nyeste versjon av iTunes og se om den lar seg installere: Last ned iTunes
Albertini Grab Your Panini Skrevet 10. mai 2008 Forfatter Skrevet 10. mai 2008 Det var å laste ned iTunes jeg prøvde, jeg installerte ikke via en CD. Er det ingen som har noen forslag til hva jeg kan gjøre?
Skagen Skrevet 10. mai 2008 Skrevet 10. mai 2008 Du kan prøve å lagre installasjonsfilen i en annen mappe dersom du bare lagrer den til "temporary internetfiles" e.l. Prøv å lagre den rett på skrivebordet om du ikke allerede har prøvd dette. Deretter kan du forsøke å høyreklikke og velge "Run as administrator".
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå