Gå til innhold

Har jeg blitt lurt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hola!

For ca 1 mnd siden kjøpte jeg meg en ny bærbar PC. Siden dette var noen dager før eksamen kjøpte jeg første og beste jeg fikk tilbudt. Sitter nå i ettertid med en sur følelse av at jeg har blitt lurt. Jeg har ikke noe peiling på PC, men etter å ha lest litt tester osv av maskinen er det noe som skurrer.

 

Maksin speccs :

Esprimo Mobile (Fujitsu Siemens)

Intel Pentium Dual CPU T2330 1.6Ghz

1,75GB RAM

SiS Mirage 3 Graphics >(får ikke engang koblet til TV)

 

En annen ting jeg stusser på er at det er festet et Vista merke på PC`en og sånn klistremerke med vista key under, men XP er innstalert. Office er innstalert, men her snakker vi Office 2003!

 

Dette betalte jeg 5500 kr for! De PC`ene jeg ser på reklamer osv ser da langt bedre ut en dette?

 

Så, har jeg blitt lurt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Office koster 1000,- og er ikke inkludert på pcene du ser annonsert.

 

Bortsett fra det, så har du ikke gjort et fantastisk kjøp nei, finnes et par alternativer som er litt bedre. Hvor har du kjøpt pcen?

Skrevet

Når du skriver som du gjør "kjøpt det første og beste" så har du ikke blitt lurt, du har lurt deg selv. Enkelt og greit. Specsene er skrot og du kunne fått mye mer for pengene, men sånn er livet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...