Gå til innhold

Umulig overførsel av store filer til ekstern harddisk


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en Western Digital Passport ekstern harddisk (160gb). JEg har over 100gb ledig og prøver å overføre en fil på 5gb. Små filer på 1gb får jeg overført, men jeg får hele tiden beskjed om at det ikke er plass på harddisken når jeg prøver å overføre såpass store filer som 5gb. Hva kan være feil??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

takk for svar!

 

Er FAT32 ja, tenkte faktisk litt på dette, men trodde ikke det var begrensninger på filstørrelsen. Så flott at det er en logisk forklaring.

Skrevet (endret)

På "Volume label" skriver du inn diskens/stasjonens navn. Gå på "Min datamaskin", høyreklikk på disken og velg "Egenskaper," navnet er det som står øverst i "Generelt" tab-en.

 

Jeg vet ikke om noen måter/programmer som gjør konverteringen for deg. Du kan formatere til NTFS, men da mister du all data på disken.

 

EDIT: Han endret visst innholdet i posten :)

Endret av heanwi

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...