Gå til innhold

Sexy, klapp telefon?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, jeg er på utkikk etter en ny mobil.

Det jeg ser etter er noe som Motorola Pebl og Samsung SPH-M510.

"Innmaten" må være som en generell telefon nå til dags. 1,3 megapixler kamera, støtte for minnekort, klar og fin skjerm og mulighet for mp3.

Noen som har noen tips?

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Hei, jeg er på utkikk etter en ny mobil.

Det jeg ser etter er noe som Motorola Pebl og Samsung SPH-M510.

"Innmaten" må være som en generell telefon nå til dags. 1,3 megapixler kamera, støtte for minnekort, klar og fin skjerm og mulighet for mp3.

Noen som har noen tips?

 

Fant en herlig som jeg har hatt før.

Noen som vet hvor det går an å få kjøpt Samsung SGH-E360?

Skrevet

Sjekk Nokia 6131 i rosa.

 

E360 gikk ut for ett år siden, dessverre.

 

Digresjon: Hvordan får man seksuell tenning av å se på en mobiltelefon? Jeg skjønner det motsatte kjønn, jeg skjønner samme kjønn - men en mobiltelefon?

Skrevet

Meeh, jeg kan anbefale Sony Ericssons mobiler. Synes de er veldig enkle å bruke og bruker vennlige, og ja; Nokia, Simens, o.l. er jo også bra..

Skrevet

Motorola`s V8 er jo en smekker sak....

 

Uavhengig av hva folk mener om Motorola, synes jeg denne modellen er bra.

Skrevet

se z770i er på tur inn i butikkene. jeg syns den er ganske sexy både inni og utenpå. venter bare på en liten test før jeg bestiller :)

Skrevet

jeg har ventet på en sexy klapp telefon LENGE nå, og har endelig bestemt meg for w380i ! fin synes JEG da.. inntrykket forandres veldig med fargevalget. lilla er vel ganske "jentete" (meg!), grå var litt kjedelig synes jeg, men har hørt at den kommer i sort også. billig og med gode musikkegenskaper + radio. orker ikke vente på 980, og den blir i tillegg mye dyrere (og så er det noe med det fingermerkeproblemet på glassmobiler..)

Skrevet

Hehe.. Liker dere lubne ting eller? Disse mobilene er langt fra sexy, bortsett fra V8.

 

Skal en mobil være sexy (i mine øyne) må den i alle fall være tynnest mulig :p

Skrevet

6555 er jo et forsøk på sexy klapp telefon fra Nokia ... eller N76.

LG har noen, som KG810 foreksempel.

 

Kommer ikke på så mange flip telefoner for øyeblikket men ..

Skrevet
Beklager hvis jeg spør dumt nå, men er det INGEN måte, whatsoever, å få tak i en ny Samsung SHG E360?

 

 

Vel.. de er ikke i produksjon lenger ... og ikke så mange som velger og bare ha slike telefoner liggende på lager siden folk vil ha nyere modeller og batteriet blir dårlig av lang lagring osv...

 

Så er ikke sikkert det er så lett nei ! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...