Gå til innhold

Trenger hjelp med header.


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei,

 

Jeg holder på med å lage en hjemmesiden nå, så jeg lurer på om noen kan hjelpe meg med å lage en Header som det er bilde av meg selv i det :)

 

Legg meg til på msn: [email protected]

 

Jeg trenger virkelig hjelpen deres folkens =), prøver å lage selv, men får det aldri til =(

 

Hvorfor jeg gir bort MSN? ja, fordi det er privat, og da snakker vi om bilder.

 

Mvh

 

Stigma

Endret av DJ-Stigma
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men p_report.gif gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)

Skrevet
Sorry, emnetittelen er fortsatt ikke god nok. Foreslår at du forsøker å beskrive problemet med noen få ord i emnetittelen.

 

Hehe, noen skrivefeil der ja. Men back to topic :D Jeg trenger hjelp!!

Skrevet
Unødvendig quoting samt dårlig bruk av emnefeltet blir sett på som upasselig, og kan bli sensurert eller endret av moderatorer. Overdreven bruk av såkalt SMS-språk, utropstegn/spørsmålstegn, forkortelser osv. skal unngås. Emnefeltet skal beskrive innholdet i tråden. Eksempel: Problem med TV-ut på Radeon 9800. Dårlig bruk av emnefelt medfører stengning av tråden.
Et bra emnefelt er et emnefelt som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese emnefeltet.

Tråden har et dårlig emnefelt og er derfor blitt stengt. Vennligst les utdraget over fra retningslinjene og netiketten angående dette.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...