Gå til innhold
Trenger du hjelp med internett og nettverk? Still spørsmål her ×

Hvordan logge inn på home.no


Anbefalte innlegg

Skrevet

Måtte gå fra netcom til tiscali, men åssen kommer jeg meg inn på serveren så jeg får lagt inn en hjemmeside? Lagret info'en om brukernavn osv, men den er blitt borte av en eller annen grunn, lurer på om der var noe viktig info om dette der... Har forsøkt med 1uglyftp, men dette kan jeg tydeligvis ikke. Legger inn servernavn, brukernavn osv, men det kommer bare "Session Closed". Noen som kan hjelpe?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

prøv et annet ftp program feks flashfxp www.flashfxp.com sikker på at du har riktig host,brukernavn og passord? om du får feil på det kan du ta kontakt med tiscali..

Skrevet

ftp.home.no har tydeligvis problemer. Jeg får en lignende fielmelding hver gang jeg prøver å logge inn. Men det er bare å fortsette å prøve, det går sånn ca. hver 10. gang eller no

Skrevet

Det er ofte man ikke kommer inn i det hele tatt uansett FTP prog...Har hadd site lenge og bare en gang i blandt kommer jeg inn så jeg kan pusse litt på den.

Skrevet

Nå er jeg inne, med flashfxp. Men jeg får ikke det til med http.

 

"Du logger inn på serveren med ditt brukernavn og passord for hjemmesideadressen: http://home.tiscali.no/~brukernavn

Du logger inn på serveren for å legge opp siden med adressen "home.tiscali.no" og brukernavnet "brukernavn". Passord vet du selv!"

 

Skjønner ikke helt den der... hvor denne info'en skal inn..hm.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...