DJ-Stigma Skrevet 25. januar 2008 Skrevet 25. januar 2008 (endret) Hei, Jeg driver med å lage nytt hjemme side nå. Det jeg kun trenger er Registreningssystem, Loginn-system, hvem er online. Sist og ikke minst adminpanel. Har noen hele scripet som de kan dele med meg=) hadde vært kjempe fint. PS: Skal ha de på norsk Endret 25. januar 2008 av DJ-Stigma
DJ-Stigma Skrevet 25. januar 2008 Forfatter Skrevet 25. januar 2008 Her har du et:http://www.phpnuke.org Nei, ikke det jeg mente. Jeg har laget siden min med hånd.. trenger ikke PHP-Nuke eller PHP-Fusion. Trenger bare scriptet.
avalandon Skrevet 26. januar 2008 Skrevet 26. januar 2008 Her har du et:http://www.phpnuke.org Nei, ikke det jeg mente. Jeg har laget siden min med hånd.. trenger ikke PHP-Nuke eller PHP-Fusion. Trenger bare scriptet. Scriptet, i entall, for alt dette?
DJ-Stigma Skrevet 26. januar 2008 Forfatter Skrevet 26. januar 2008 Her har du et:http://www.phpnuke.org Nei, ikke det jeg mente. Jeg har laget siden min med hånd.. trenger ikke PHP-Nuke eller PHP-Fusion. Trenger bare scriptet. Scriptet, i entall, for alt dette? Jepp, hvis du har alt dette!! trenger dem veldig.. hehe
avalandon Skrevet 26. januar 2008 Skrevet 26. januar 2008 (endret) Her har du et:http://www.phpnuke.org Nei, ikke det jeg mente. Jeg har laget siden min med hånd.. trenger ikke PHP-Nuke eller PHP-Fusion. Trenger bare scriptet. Scriptet, i entall, for alt dette? Jepp, hvis du har alt dette!! trenger dem veldig.. hehe Du bekrefter skript i entall og etterpå sier du at du trenger dem ( flertall ) Jeg er bare litt nysgjerrig, hvordan mener du at et slikt script skulle passe sammen med det du har lagd for hånd, hva har du lagd ferdig? Endret 26. januar 2008 av avalandon
DJ-Stigma Skrevet 26. januar 2008 Forfatter Skrevet 26. januar 2008 Her har du et:http://www.phpnuke.org Nei, ikke det jeg mente. Jeg har laget siden min med hånd.. trenger ikke PHP-Nuke eller PHP-Fusion. Trenger bare scriptet. Scriptet, i entall, for alt dette? Jepp, hvis du har alt dette!! trenger dem veldig.. hehe Du bekrefter skript i entall og etterpå sier du at du trenger dem ( flertall ) Jeg er bare litt nysgjerrig, hvordan mener du at et slikt script skulle passe sammen med det du har lagd for hånd, hva har du lagd ferdig? Siden har jeg laget for hånd!! men jeg trenger scripts en etter enn !! og slutt å kommenter sånn.
Mats Danielsen Skrevet 26. januar 2008 Skrevet 26. januar 2008 Ikke rart han komenterer slikt, du kan ikke komme hit og kreve noe slikt av oss. Du må jo fortelle hva du skal ha først. LoS og avalandon har helt riktig.
DJ-Stigma Skrevet 26. januar 2008 Forfatter Skrevet 26. januar 2008 Ok, da sier jeg det igjen. Jeg trenger Registreringsskjema først.
tehextinct Skrevet 26. januar 2008 Skrevet 26. januar 2008 Har du støtte for PHP og/eller Mysql(evnt. annen database) da?
DJ-Stigma Skrevet 26. januar 2008 Forfatter Skrevet 26. januar 2008 Har du støtte for PHP og/eller Mysql(evnt. annen database) da? Jepp, bruker freehostia.
pulse Skrevet 26. januar 2008 Skrevet 26. januar 2008 Dette kommer til og bli en lang post om du vil nå malet ditt, men dette leder jo da ta spørsmål 2. Hvilke verdier vil du ha registrert om brukeren? Har du laget html til dette?
Yom Skrevet 26. januar 2008 Skrevet 26. januar 2008 (endret) DJ-Stigma: Ikke vær så "eplekjekk"... Folk prøver bare å hjelpe deg med spørsmålene sine. Det er tydelig at du ikke har mye peiling på hvordan et slikt system funker, så hvis du vil ha hjelp får du endre holdningen din! Endret 26. januar 2008 av Yom
avalandon Skrevet 26. januar 2008 Skrevet 26. januar 2008 Siden har jeg laget for hånd!! men jeg trenger scripts en etter enn !! og slutt å kommenter sånn. Det er vel ikke rart at jeg spør i.o.m at det ikke finnes et stort mirakelskript for dette og løsningene kan varierer fra store komplekse til små enkle. Om ikke annet kan jeg tipse deg om denne siden: http://www.phptoys.com/e107_plugins/conten....php?content.34 De har mange forskjellige enkle script for mange forskjellige oppgaver og burde kunne enkelt tilpasses det meste.
DJ-Stigma Skrevet 26. januar 2008 Forfatter Skrevet 26. januar 2008 (endret) Siden har jeg laget for hånd!! men jeg trenger scripts en etter enn !! og slutt å kommenter sånn. Det er vel ikke rart at jeg spør i.o.m at det ikke finnes et stort mirakelskript for dette og løsningene kan varierer fra store komplekse til små enkle. Om ikke annet kan jeg tipse deg om denne siden: http://www.phptoys.com/e107_plugins/conten....php?content.34 De har mange forskjellige enkle script for mange forskjellige oppgaver og burde kunne enkelt tilpasses det meste. Takker det var det jeg trengte. Beklager det med oppførselen min. *Trådet* kan stenges nå. Endret 26. januar 2008 av DJ-Stigma
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå