askeie Skrevet 3. januar 2008 Skrevet 3. januar 2008 (endret) hei skal ha ein java chat som ligner dene skal ha de til nettradioen min så de haster hjelp Endret 3. januar 2008 av askeie
lokeland Skrevet 3. januar 2008 Skrevet 3. januar 2008 Here you go. Akkurat samme applet som på siden du linket til.
askeie Skrevet 3. januar 2008 Forfatter Skrevet 3. januar 2008 er de nogen som vet ke sim er gale klik her
lokeland Skrevet 3. januar 2008 Skrevet 3. januar 2008 Hva da? Spesifiser? Må (ikke for å være slem) legge til at sida så utrolig amatørmessig ut og jeg tviler på at du/dere vil komme langt med den.
askeie Skrevet 3. januar 2008 Forfatter Skrevet 3. januar 2008 om eg så sete den opp til databasen for eg fant ikke noge som eg kune skrive inn data databasen min den får jalfal ikke kontakt
lokeland Skrevet 3. januar 2008 Skrevet 3. januar 2008 Den bruker ikke en database, den kobler seg opp til IRC-kanaler. Du må skape en IRC-kanal først, men på det området har jeg ikke mye kunnskap.
lokeland Skrevet 4. januar 2008 Skrevet 4. januar 2008 Jeg ville heller prøvd dette: http://www.phpfreechat.net/ (eller noe annet lignende) Det er nok en slik type chat du er ute etter.
askeie Skrevet 4. januar 2008 Forfatter Skrevet 4. januar 2008 de er ikke som eg er ute etter skule hat som folk kan skrive nik
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå