Gå til innhold

Hvor er WinVista Systemet på NY acer pc?


Illyria

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Jeg har kjøpt meg ny acer pc med windows vista, men fikk med ufattelig lite CD-er:p Så lurer på hvor Windows er tilfelle jeg en gang må instalere det på nytt:p

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Det kan hende Vista-installsjonen ligger på en egen partisjon som skal bruke ved en evt. reinstallering. Det står sikkert noe i manualen om dette (Recovery etc.)

Endret av norbat
Skrevet

Laptop-produsenter bruker som regel en recovery-partisjon hvor installasjonsfiler og drivere ligger. Mange har denne skjult for brukeren også.

 

For å installere Vista på nytt, trykker du mest sannsynlig bare på en knapp for å få opp oppstartsalternativene når PC-en starter opp. Noe slik som når du skal inn i BIOS. Jeg vet Dell bruker dette, men usikker på hvilke løsninger Acer har.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...