Gå til innhold

Hvilket hovedkort er det i denne Elkjøp PC-en?


Ozelot

Anbefalte innlegg

Skrevet

Link til maskin

 

 

Jeg lurer på om det finnes en garfikk slott\port i nevnte pc, da bror min som har denne maskinen har kjøpt en slik.

 

 

Jeg tviler egentlig, siden det ikke ville gjøre PC-en billigere(og det er vel det som er poenget med å ha intergrert "grafikk" i en data), men har lyst til å prøve å lete for det.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Kan ikke si det 100% sikkert, men i de E-Systems pcene jeg har kikket i har det vært Intel OEM hovedkort, men det varierer sikkert - mange produsenter bruker også Asus og særlig MSI, da er hovedkortene tydelig merket i tilfelle (noen MSI OEM kort står det ikke MSI på, men se etter N1996 merke - da er det MSI)

 

Ta opp og kikk, da ser du om det er noen ledig pcie plass til skjermkort også.

Endret av PerUlv2
Skrevet

Etter at eier har tatt bilder av maskinen, så viste det seg at det var Foxconn som hadde levert hovedkort denne gangen.

Og på kortet, fant vi også en pci-e slot :)

  • 2 uker senere...
Skrevet
Gammel tråd men, hvis det står foxconn på feks DVI utgangen, vil ikke det si at det er foxconn hovedkort. For foxconn selger deler som andre produsenter bruker.

 

Det stod dette på selve hovedkortet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...