Gå til innhold

AMD xp 2600 333 mhz


Lord Hassan

Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer på en ting, skal kjøpe meg ny pcnå. Og har bestemt meg for å gå for amd denne gangen. En 333 mhz cpu sådan. Men s å har jeg lest diverse steder at det er en "b" versjon av denne, som er mye mer overklokkning vennlig. Åssen finner jeg ut om den er b eller ikke?

 

Vet ikke om dette bare gjaldt 266 jeg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er mulig å komme helt opp i 2600MHz med god luftavkjøling hvis du er heldig med prosessoren (riktig stepping, riktig uke og litt flaks :p).

 

Winbond er produsenten av chippene på RAM-brikka.

Skrevet

400 RAM (PC3200) skal tåle den farten uten justeringer av spenninger og andre parameter, mener derfor en er mer sikret for fremtiden med 400 RAM - kan kanskje tynes mer når farten er lavere 380 feks.. Gikk for den kombinasjonen før jul: XP2600/333 og 2 stk 400 RAM

Skrevet

bæsjer ikke penger ;) Vil bare ha en vifte som duger til litt pinglete over klokking. Skal ikke bli et nytt sånn sysmark fantom her ;) Menen vifte som er noget bedre enn en standard vifte.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...