Stallone Skrevet 10. desember 2007 Skrevet 10. desember 2007 (endret) alle som har spillt GunGame vet at det er en kul sang vær gang det er map bytte, men når jeg går i \counter-strike source\cstrike\sound\gungame så finner jeg den ikke, alle di andre lydene er der men ikke denne :S i så fall kan noen gi meg en Download link til denne sangen? EDIT: Fant den selv Endret 13. desember 2007 av Stallone
Gjest Slettet-3t93k9 Skrevet 10. desember 2007 Skrevet 10. desember 2007 Hvilken sang? Det er opp til en hver server om man vil ha en sang på serveren ved mapchange. Du kan se i sticky **LES HER FØR DU SPØR** Eller i Jooakim sin oversikt om du ikke finner svar. Og.. Du skal ikke bumpe tråden - spesielt ikke samme dag!
Stallone Skrevet 13. desember 2007 Forfatter Skrevet 13. desember 2007 Hvilken sang? Det er opp til en hver server om man vil ha en sang på serveren ved mapchange. Du kan se i sticky **LES HER FØR DU SPØR** Eller i Jooakim sin oversikt om du ikke finner svar. Og.. Du skal ikke bumpe tråden - spesielt ikke samme dag! Ja okey, nå har jeg testa over 20 gg servere, og vær eneste server har denne sangen help på slutten, denne sangen kommer vær gang det er map bytte og det står hvem som har vunnet runden liksom, har blad i gjenom alle mappene i Sound mappa og hørt på alle lyd klippene og sangene men denne sangen jeg er ute etter ligger ikke der!
Jooakim Skrevet 13. desember 2007 Skrevet 13. desember 2007 Dette er lydklipp som ligger på serveren, ikke lokalt hos deg. :-)
Stallone Skrevet 13. desember 2007 Forfatter Skrevet 13. desember 2007 gg4_winner.mp3 fant det jeg den lå i en gammel steam mappe jeg hadde lagra som backup for 2 år siden, på en gammel hdd
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå