Ozelot Skrevet 30. november 2007 Skrevet 30. november 2007 Jeg har noen pakker med Powerade PRO liggende som jeg lurer på å selge. Trener selv, men synes vann er bedre(liker ikke å jukse hehe). Pakken veier 1 kilo står det, og skal blandes med 20 liter vann(er ikke dette litt mye?). Hva kan jeg ta for noe slikt? 2-300,- ?
anon12234 Skrevet 30. november 2007 Skrevet 30. november 2007 i og med at det koster 2-300 for pulver til 20L energidrikk i butikken, tror jeg du skal slite med å få mer enn 100-150 for det. drikk det selv
Ozelot Skrevet 30. november 2007 Forfatter Skrevet 30. november 2007 Men er ikke Powerade veldig bra? Og har datostemplingen på det noe å si for holdbarheten? (gikk ut for 1 år siden)
kopperhead Skrevet 1. desember 2007 Skrevet 1. desember 2007 Hvorfor kjøpte du det i det hele tatt hvis du ikke liker å jukse oO? Drikk det selv, som henrik sier..
Ozelot Skrevet 1. desember 2007 Forfatter Skrevet 1. desember 2007 (endret) Hvorfor kjøpte du det i det hele tatt hvis du ikke liker å jukse oO?Drikk det selv, som henrik sier.. hehe, hørtes litt suspekt ut kanskje? Neida, men liker ikke å få et plutselig hopp i resultatene på trening, for å gå ned igjen, hehe. Fikk det av en arbeidskollega som pleier å ha ansvar for den årlige Volley-turneringen her på høgget. Kan være jeg fikk det fordi det er gått ut på dato for 1 år siden. Endret 1. desember 2007 av Ozelot
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå