Thor Håkonsen Skrevet 24. november 2007 Skrevet 24. november 2007 En av mine etterhvert mange knelere.. Dette er en afrikansk art, Pharaspendale sp Nikon D80 105mm 1/200 f/18 ISO 200 Ekstern blits avfyrt trådløst, SB-600 med softbox
chny Skrevet 24. november 2007 Skrevet 24. november 2007 Et fint artfoto, men det blir tamt og kjedlig.. Selve knelern er fascinerende og se på, men du kunne prøvd og tatt med noe mer inn i bildet, feks prøve og få knelern til å klatre opp en kvist med blader på.. for og få litt mer inn i bildet og forandre komposisjoner.
Thor Håkonsen Skrevet 24. november 2007 Forfatter Skrevet 24. november 2007 Joda, men de bildene har jeg tatt 1000-vis av (sjekk ut Flickr'en i signaturen) På disse bildene så prøver jeg å legge vekt på fysionomien til knelerene, og ingen andre forstyrrende elementer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå