fluffey Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Hei hei Har et lite problem som jeg ikke skjønner noe av Her om dagen når jeg skulle skru på PC-en fikk jeg bare opp 'no signal' på skjermen. Jeg trodde først det var skjermkortet som hadde tatt kvelden og testet et annet skjermkort, uten resultat. Jeg merket også at cd/dvd spillerne ikke ville utløses. Har prøvd å switche/ta ut ram brikker. Så da lurer jeg på hva som er gærnt? Er det hovedkotet som må byttes ut? Måtte bare spørre her før jeg evnt. kjøpte nytt HK. Takker for alle svar!
fluffey Skrevet 16. november 2007 Forfatter Skrevet 16. november 2007 vifter starter, hdene starter vel også da de blir varme
Zarachas Skrevet 16. november 2007 Skrevet 16. november 2007 starter viften på skjermkortet? kanskje du har for lite juice, hva slags psu har du og hvilke komponenter?
fluffey Skrevet 18. november 2007 Forfatter Skrevet 18. november 2007 Vifta på skjermkortet går ja, er en amd athlon 64 (noe mer husker jeg faktisk ikke), med et Asus K8N-E Deluxe hovedkort og et Nvidia G4Ti4200 skjermkort. Noen som har en liten anelse om hva som være gærnt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå