Gå til innhold

Media server og inkompatibel data


Peritass

Anbefalte innlegg

Skrevet

Bruker både nero media server og winamp remote, men etter at oppdateringen til ps3 kom så får jeg inkompatibeld data på video filene mine. Har prøvd å spille dem rett fra media serveren og kopiere dem over på maskinen. Filer jeg allerede har lagt over fungerer greit, men nye filer blir inkompatible.. Flere som har dette problemet? Eller enda viktigere er det noen som har en løsning?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ville for det første prøvd med TVersity. Jeg vet ikke om de har sluppet en ny versjon etter Playstation FW2.0. Var nemlig da ting begynte å skjære seg for meg. All musikk og filmer stopper halveis :(

 

Får vel bare vente på noen nye versjoner ;)

Skrevet

Tvversity bare bugger her fungerte bra i to dager og etter det så bare henger den seg. har vært fornøyd med nero media og winamp, men nå er alle film filer inkompatible står det!

Skrevet

men var vel ikke ang tvversity spm var. Lurte på om noen hadde opplevd at ting man skulle streame etter oppdatering fikk inkompatibel data feilmelding!

Skrevet

Fikk meg PS3 i helga og Tversity funker veldig bra på bilder, musikk (flac og ogg), men avspilling funker dårlig. Corrupt Data eller Data Korruptert som det står på norsk.

Same fenomen får jeg hvis jeg bruker NERO. Har fjernet alle codecer og kun installert CCCP, uten at det hjalp.

Nå får jeg ikke sett en eneste TV-serie, men vob-filer går som bare rakker'n.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...