Yonaz Skrevet 23. september 2007 Skrevet 23. september 2007 (endret) Hvordan få Word til og Kun bli et Ark!? Endret 23. september 2007 av Yonaz
GeirGrusom Skrevet 23. september 2007 Skrevet 23. september 2007 Er det mulig og få Word 2007 til og bli som Notepad Notepad er bedre til å være notepad, en det word er. Kan du ikke bare bruke notepad da? Uansett, dette kan endres ved å velge View->Normal.
kjeklulf Skrevet 23. september 2007 Skrevet 23. september 2007 Eh... Nei. Det er ikke noe som heter Normal view i Word 2007. Jeg antar at det er View -> Print Layout han er ute etter. Trådstarter er jo ikke veldig hjelpsom med opplysninger så det kan jo hende han har et dokument som består av flere sider og hvor den siste siden er blank. Da er i så fall en løsning å trykke Ctrl+End for å gå til slutten av dokumentet og så trykke Backspace helt til den tomme siden er forsvunnet.
kjeklulf Skrevet 23. september 2007 Skrevet 23. september 2007 (endret) Vi snakker fortsatt om Word 2007. Endret 23. september 2007 av kjeklulf
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå