Assasin91 Skrevet 19. september 2007 Skrevet 19. september 2007 (endret) Hei. Jeg har hatt et problem med BF 2 ganske lenge nå, vet ikke om det er cd som er ødelagt eller hva. det startet først når jeg skulle starte opp BF skjermen ble sort og skulle til å gå til intro screen men så gikk alt ut igjen og ikke noe skjedde. dette fikk jeg fikset etter hvert. men nå har jeg fått et nytt problem, når jeg skal lage acount kommer jeg først inn på selve acount creation på BF men når jeg trykker Create acount stopper den. loading screenen kommer opp men så forandrer musepekeren seg fra BF 2 loading markøren til vanelig pil og jeg kan ikke gjøre en dritt Er det noen som har en løsning på dette eller er det bare å kjøpe et nytt spill? Endret 21. september 2007 av Assasin91
Crazy_Man Skrevet 19. september 2007 Skrevet 19. september 2007 er det en brannmur eller antivirusprogram som blokker? hvilken brannmur og åssen antivirus program bruker du?
Assasin91 Skrevet 19. september 2007 Forfatter Skrevet 19. september 2007 har avinstalert og instalert det flere ganger. fikk vekk den sorte skjermen etter et parr og kom inn på spiller, men den henger seg fortsatt på acount creation. jeg bruker Norton Antivirus 2007
Crazy_Man Skrevet 19. september 2007 Skrevet 19. september 2007 det kan være det er norton som blokker det, sjekk om det går ann å "unblokke" det (allow)
Assasin91 Skrevet 20. september 2007 Forfatter Skrevet 20. september 2007 takker for hjelp;) funker nå
Haraldson Skrevet 20. september 2007 Skrevet 20. september 2007 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. Tråden bryter også med tre-ords-regelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå