Gå til innhold

Hvorfor i ...


Anbefalte innlegg

Skrevet

... alle dager har Komplett Data et "ukens tilbud" der de ikke har varen på lager ? Og spesielt at den ikke kommer inn før tilbudet er slutt ?

Men sikter til 9700-kortet.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fordi hver gang komplett.no har tilbud forsvinner det som er mest populært før du rekker å si "tilbud"? (selv når de har 100-1000 enheter)

 

Du får vel kortet til samme pris hvis du bestiller nå, men ikke får det før i februar.

Skrevet

Det er ikke alltid at de har produktet inne før de setter tilbud på tingene heller...de pleier som regel å få dem inn litt etter :-?

Skrevet

Jeg vet dessverre ikke hva statusen er på de andre tilbudene denne uka, men nå har jo flere allerede fått sitt 9700 fra komplett, så dem må da ha hatt en del inne. Også har jeg sett at deadline på nye kort har stadig blitt flytta bakover noe som tyder på at korta fortsatt selger. (da partiene allerede er utsolgt viser de jo neste parti innkommende)

 

Noe av det samme skjedde forrige uke, da med Seagate Barracuda V 120GB som ble revet bort rundt fredagen, nye kom på tirsdag.

 

Edit: glemte "ikke"

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...