Gå til innhold

LCD 37" skal brukes med HTPC.


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei.

 

Har planer om å kjøpe meg ny tv siden jeg skal gjøre om ene stasjonære til HTPC.

At tv en skal ha 1:1 pixelmapping forstår jeg er et must da?

 

Den skal også brukes med en Xbox360 og Lyse dekoder (som er digitalt?) den kommer aldri til å bli brukt med antenne og slikt, så det kan være ræva :p

 

Prisklasse 5-10.000kr. Jeg har sett på endel forskjellige nå, men det blir som det meste når jeg skal handle nytt utstyr at jeg leser og leser og leser og leser i 2-3 dager og så klarer jeg ikke å bestemme meg uansett :p Så kult om noen kunne gitt noen tips. Hadde satt stor pris på det :)

 

Noe annet og som sikkert noen har peiling på. Jeg har et XFX Geforce 7800GTX 512mb kort i den stasjonære som skal bli htpc. Fungerer det kortet bra til å koble opp mot tv en? Jeg har forstått at det har sånn dual dvi greier som er viktig?

 

Håper noen gidder å hjelpe :) Jeg gjør ikke dette for latskap, men teknologiverdenen er en jungel som ikke er artstrua vertfall :S

Endret av fisken007
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har bestilt en Tatung 37" fra NetShop. Mange tilkoblingsmuligheter og en billig TV. Har ikke fått den enda, men har iallefall bestilt... Så da har du jo en du kan vurdere ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...