Gå til innhold

Her er de beste video-mobilene


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fungerer fint hos meg.

 

Jeg velger oppløsning, trykker søk. Og den finner alle telefonene med den oppløsningen.

 

Kan dere beskrive problemet litt mer?

Skrevet

Søket virker ikke hos meg heller. sitter bak en skitten brannmur, men, det skulle vel ikke by på problemer. :tease:

 

Bra utviding av søkemotoren hvertfall!

Skrevet

Det jeg savner er oppdateringsfrekvensen det vil si hvor mange bilder mobilen tar opp i sekundet.

 

Som et eksempel tar både Nokia N93 og Nokia 6233 begge opp video med oppløsning på 640x480 men mens N93 tar 30 bilder per sekund så tar 6233 kun 15 bilder per sekund. Noe som merkes veldig godt i etterkant når man ser på videoene på en større skjerm. 6233 sin video blir fort hakkete når det er bevegelse.

Skrevet

Til dem som ikke får søket til å virke:

 

Dere har trykket på lenken nå, og sitter ikke å trykker på søk-knappen på bildet ved siden av artikkelen? ;)

 

Ellers et meget godt tiltak.

 

-KJ

Skrevet

Da var det enda mer å kunne søke på i prisguiden. Bare flott å få den utvidet litt mer. Et lite spørsmål: hvor mye plass tar et video-snutt fra n93i på ca 10 sekunder? Det har vel ikke så mye med søk på prisguide å gjøre, men men. :)

 

Mon tro hva det neste man kan søke etter blir.

Skrevet
Da var det enda mer å kunne søke på i prisguiden. Bare flott å få den utvidet litt mer. Et lite spørsmål: hvor mye plass tar et video-snutt fra n93i på ca 10 sekunder? Det har vel ikke så mye med søk på prisguide å gjøre, men men.  :)

 

Mon tro hva det neste man kan søke etter blir.

9228109[/snapback]

Det er veldig vanskelig å svare på siden det avhenger veldig av Codec og bitrate både på lyd og bilde.

 

Dere som ikke får søket til å virke, hvilken nettleser bruker dere? Det fungerer helt fint hos meg i Firefox 2, Camino, Opera, men det fungerer ikke i Internett Explorer.

Skrevet
Til dem som ikke får søket til å virke:

 

Dere har trykket på lenken nå, og sitter ikke å trykker på søk-knappen på bildet ved siden av artikkelen? ;)

 

Ellers et meget godt tiltak.

 

-KJ

9227555[/snapback]

 

ha-ha-ha..

 

:!: :tease:

 

Nei moroklumpen, har fulgt linken, nå med 2 forskjellige pcer faktisk, men uten resultat.

Skrevet

Ja, vi bruker IE. Sitter på jobb'pc-en, hvor vi ikke har lokaladmin tilgang, så ikke så mye å gjøre med det altså?

 

Kommer det støtte for IE i søkemotoren?

Skrevet (endret)
Ja, vi bruker IE. Sitter på jobb'pc-en, hvor vi ikke har lokaladmin tilgang, så ikke så mye å gjøre med det altså?

 

Kommer det støtte for IE i søkemotoren?

9232966[/snapback]

Internet Explorer er støttet av prisguide. Det er jo ganske rart at det fungerer i Firefox 2, Camino og Opera, men ikke i IE. Virker som det er noe som ikke fungerer optimalt i IE.

Endret av SRD
Skrevet

Det funker knallbra i nettleseren på min E61i. Som forøvrig var topptreffet i søket etter mine kriterier.. ;)

 

..og som jeg skriver dette innlegget med nå! Død over MS og bug-helvete som følger dem..

×
×
  • Opprett ny...