Gå til innhold

hjep- battlefield 2- hjelp


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei

 

jeg har kjäpte battlefield2 og jeg treneger hjelp

 

jeg treneger hjelp for at jeg kan spille på nette .

når jeg pröver å spille på nette kommer det at jeg ble kastet fordi jeg koblet fra bunkpuster.

 

 

kan noen hjelp med?

 

til sist spörr jeg : hva er bunkpuster

 

 

 

takk.;-

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hvis det er punkbuster du mener så er vel det bare et program som skal luke ut de som cheater på et eller annet vis. (tror jeg)

 

tror du må punkbuster aktivert på de fleste serverene, er vel for og hindre juks

Skrevet

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men p_report.gif gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)

Skrevet

Regner med du bruker Vista, og da må du kjøre spillet som administrator. Høyreklikk snarveien på skrivebordet, og velg der.

Dette er ikke første tråd som omhandler dette...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...