starchild2007 Skrevet 28. juni 2007 Skrevet 28. juni 2007 Hei, er det noen som har erfaring med en stue-PC koblet til en Get digital kabel-TV boks? Fungerer det slik at jeg kan styre kanalene via PC'en? Takk for alle innspill!!
toretors Skrevet 1. juli 2007 Skrevet 1. juli 2007 Det er ingen enkel måte å gjøre det på, men du kan lage et oppsett med ir-blastere. Get har det beste tv-tilbudet i forhold til konkurentene etter hva jeg har sett.
starchild2007 Skrevet 2. juli 2007 Forfatter Skrevet 2. juli 2007 Takk for tips! Nå har det seg slik at jeg er rimelig grønn på dette. Kunne du kommet med litt dypere info her evt. en link til utstyr jeg trenger?
starchild2007 Skrevet 2. juli 2007 Forfatter Skrevet 2. juli 2007 (endret) Det jeg enkelt og greit ønsker er å slippe å bruke Get-fjernkontrollen når jeg skifter kanaler på TV'en. Dette båder når jeg ser på TV og skal ta opp programmer. Jeg ønsker kun å benytte PC fjernkontrollen. Ser at dette Happhauge kortet har IR blaster Happhauge Har jeg det jeg trenger på dettet? Endret 2. juli 2007 av starchild2007
OlavHW Skrevet 2. juli 2007 Skrevet 2. juli 2007 Det jeg enkelt og greit ønsker er å slippe å bruke Get-fjernkontrollen når jeg skifter kanaler på TV'en. Dette båder når jeg ser på TV og skal ta opp programmer. Jeg ønsker kun å benytte PC fjernkontrollen. Ser at dette Happhauge kortet har IR blaster Happhauge Har jeg det jeg trenger på dettet? 8985569[/snapback] Hvis det er Windows MCE du har tenkt å bruke så tror jeg ikke du kan bruke Hauphauge sin IR blaster. Med Windows MCE så kan du derimot bruke den usb/ir dingsen som følger med fjernkontroll for windows mediacenter. Den har en IR-blaster og det fungerer i hvertfall greitt med CD sin parabol tuner.
starchild2007 Skrevet 2. juli 2007 Forfatter Skrevet 2. juli 2007 Ja, jeg tenkte å bruke Microsofts Media Center fjernkontroll. Noen som vet om denne fungerer mot Get sin digital kabelTV boks?
toretors Skrevet 18. juli 2007 Skrevet 18. juli 2007 Blasterene er ikke noe å skryte av, men det vil fungere fint.
haglemann Skrevet 20. juli 2007 Skrevet 20. juli 2007 Kjøp siste nummer av HjemmePC De har en komplett trinn-for-trinn-guide til å sette opp Get-boksen mot Windows media center..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå