Gå til innhold

Ny speedbåt - 30k


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

 

Jeg skal ha båt og har disse kriteriene:

- Vil helst ha en som klarer å få litt stor fart

- Ikke Cyber eller lignende båter, vil ha en som klarer litt røff sjø

- Rundt 30 000,- Kan kanskje strekke meg til 40 000 men dette er maks.

 

Noen tips?

 

Takk på forhånd :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Porsch/spider er ikke så dumme båter nei, flere venner av meg som har slike, dog er en del av de hjemmestøpt og kan være tynt bygget for høyere fart så de tåler ikke så veldig røff sjø.... Men er de fabrikkbygget/tykt nok bygget er det en utrolig fin og god båt med gode sjøegenskaper.... ;)

Skrevet

bare til info, cyber tåler røff sjø som bare det. kjøre i full fart på color-line bølger og hopper som bare faen uten problemer. den er bred, og det skal mye til for at den velter.. tenkte bare at det ikke skader med litt info;) Porsch virket som en jævli chill båt

Skrevet

Hmm, fin den porsch, men finnes det båter som finnes i hordaland? Hadde vært litt greit å fått prøvd den før jeg bruker så mye penger.

Skrevet

Kom igjen med litt seriøse bud.

 

Et krav til: Det skal være 2 seter som står vedsiden av hverdandre.

 

Men hvordan er det med katamaraner i den størrelsen?

Skrevet

Vet.. Men hvis du ser på bildet, så kan det se ut som det er seter bak også..? Og der er det noen håndtak på en hvit sak.. Den kan sikkert kuttes vekk, så blir det mye bedre plass..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...