Gå til innhold

Avinnstalleringer


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg blir så sint, så sint... Nå må noen komme med et godt råd om hvordan i svarte po.... jeg avinnstallerer win98 (engelsk)! :evil: Programmet vises ikke i "Legg til/fjern prog", og jeg skal ha inn 2000... (som selvfølgelig ikke bare kan oppgraderes -det ville nok blitt for enkelt) Værsåinnmarisnillåforbarmdegovermeg... :wink:

Musungen

_________________

Musungen :oops:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ta backup av de viktigste filene dine, reboot, boot med Windows 2000 CD'en, velg partisjon, formater den partisjonen, installer.

Ingen problemer.

 

Og - Operativsystemene vises aldri i "Legg til/fjern prog" med mindre du har oppgradert og har valgt en unistalloption ;)

Skrevet

Eeh...

 

Ok, i tilfelle dette var seriøst: Win98 er et operativsystem, og kan derfor ikke avinstalleres. Pc'en må da formatteres før du installerer windows 2000. Før du formatterer må du ta backup av alt du vil ta vare på.

Skrevet

Hvorfor kan det ikke bare oppgraderes? Uansett så lønner det seg å ta backup av dine filer, mail osv... eventuelt bare flytte de over til en annen harddisk, deretter boote med Win2000 CD'n, velge å formatere systemdisken (der Win98 ligger) og installere Win2000 på den.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...