jammi Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Hei! Vi har en Parfyme-tråd, ja da, det vet jeg, men der går det naturlig nok mest i parfymer for voksne. Om denne tråden blir en generell tråd for parfyme for ungdom vites ikke ennå, men det kan den godt bli. Jeg trenger som sagt hjelp, så her kommer facts: Jeg er en gutt på 14 år som skal kjøpe førstegangsparfyme Jeg trenger en parfyme som IKKE lukter så mye, og gjerne med deostick i samme serie som utfyller parfymen. Når dere (HVIS dere ) kommer med anbefalinger til meg, skriv gjerne hva de dere anbefaler passer for. Hverdags (skole og fritid) eller fest? Fint om dette spesifiseres. Er mest på utkikk etter en til hverdagsbruk (men som gjerne også kan brukes på fest!). Har fått noen tips i den andre parfymetråden allerede (takk til dere), og jeg vurderer nå følgende: Lacoste Red Armani Code Chanel Allure Homme Sport Hvordan er de forskjellige fra PUMA og Hugo Boss? Alle svar, tips og anbefalinger mottas med stor takk!
SumFortyOne Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Jeg bruker Sean paul til nesten alle anledninger
jammi Skrevet 13. mai 2007 Forfatter Skrevet 13. mai 2007 Jeg bruker Sean paul til nesten alle anledninger 8602554[/snapback] Og du er hvor gammel? Heter den ikke noe mer enn Sean Paul? :\
SumFortyOne Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Jeg bruker Sean paul til nesten alle anledninger 8602554[/snapback] Og du er hvor gammel? Heter den ikke noe mer enn Sean Paul? :\ 8602562[/snapback] er 15. vet ikke om den heter noe mere. men flasken er formet som en mannekropp.
jammi Skrevet 13. mai 2007 Forfatter Skrevet 13. mai 2007 Jeg bruker Sean paul til nesten alle anledninger 8602554[/snapback] Og du er hvor gammel? Heter den ikke noe mer enn Sean Paul? :\ 8602562[/snapback] er 15. vet ikke om den heter noe mere. men flasken er formet som en mannekropp. 8602576[/snapback] Åja, den ja! Det heter Jean Paul. Har sett flasken. Hvordan lukter den? Vil gjerne ha noe som lukter friskt. Ikke noe tunge dufter. Helst ikke så alt for sterk lukt heller
SumFortyOne Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 hehe unnskyld. Jean Paul Vil ikke si at den lukter friskt. Men er ikke så flink til å beskrive lukter så vet ikke hvordan jeg skal forklare.
Bamsemumsen Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Førstegangsparfyme. Haha. Det er egentlig ikke noe å tenke særlig mye over. Er du i tvil om hvilken lukt du liker best, kjøp en Hugo Boss, sånn rundt kule. De lukter meget godt.
jammi Skrevet 13. mai 2007 Forfatter Skrevet 13. mai 2007 (endret) Lacoste red ligger an til å "vinne" ^^ Hvordan er diverse parfymer fra PUMA, og hvordan er Hugo Boss: Hugo ENERGISE? Endret 13. mai 2007 av jammi
Forumforumforum Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Ang. deostick kan du jo bare kjøpe en luktfri antiperspirant. De er jo enkle og greie, samtidlig som de gjør jobben sin. Ingen som pleier å snuse meg under armene.
jammi Skrevet 13. mai 2007 Forfatter Skrevet 13. mai 2007 Ang. deostick kan du jo bare kjøpe en luktfri antiperspirant. De er jo enkle og greie, samtidlig som de gjør jobben sin. Ingen som pleier å snuse meg under armene. 8604181[/snapback] Er'u sikker? Tips ttil en grei "luktfri antiperspirant"? (hva nå enn det er for noe ^^)
jacoP Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Selv skal jeg også kjøpe luktfri antiperspirant. Hvis du er opptatt av at du skal ha en lukt under armene kan du heller ta litt (og da mener jeg litt, ikke mye) rundt det omerådet. Du får jo mange deosticks som ikke passer helt til parfymene av samme type.
jammi Skrevet 13. mai 2007 Forfatter Skrevet 13. mai 2007 Selv skal jeg også kjøpe luktfri antiperspirant. Hvis du er opptatt av at du skal ha en lukt under armene kan du heller ta litt (og da mener jeg litt, ikke mye) rundt det omerådet. Du får jo mange deosticks som ikke passer helt til parfymene av samme type. 8604228[/snapback] Okay Da dropper jeg kanskje Lacoste RED deosticken ^^ Hvis ikke denne er usedvanlig god, og passer parfymen perfekt? OT: hvorfor eru ikke på msn, jokkulf?
Nauz Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Du kan jo velge en du syntes lukter godt selv.. Er jo ofte prøver i parfymerier osv.. Selv har jeg brukt Jean Paul en god stund nå siden jeg fikk i gave, men er veldig lei den nå. syntes at veldig mange andre bruker den og at lukta ikke er spesielt frisk! Er også på utkikk etter noe nytt!
Forumforumforum Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Er'u sikker? Tips ttil en grei "luktfri antiperspirant"? (hva nå enn det er for noe ^^) 8604196[/snapback] Antiperspirant betyr at den unnlater svetten i å komme frem. (i en viss grad) Den modererer hvertfall svetten.
jammi Skrevet 13. mai 2007 Forfatter Skrevet 13. mai 2007 Er'u sikker? Tips ttil en grei "luktfri antiperspirant"? (hva nå enn det er for noe ^^) 8604196[/snapback] Antiperspirant betyr at den unnlater svetten i å komme frem. (i en viss grad) Den modererer hvertfall svetten. 8604320[/snapback] Takker.
Ståle Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Hva er gale med Axe da? Bruker UDV fra Ulric De Varens.. ikke det at noen har hort om han for kanskje?
jammi Skrevet 13. mai 2007 Forfatter Skrevet 13. mai 2007 Hva er gale med Axe da? Bruker UDV fra Ulric De Varens.. ikke det at noen har hort om han for kanskje? 8604371[/snapback] Sikkert ikke no gale med den..
jacoP Skrevet 13. mai 2007 Skrevet 13. mai 2007 Ang. deostick kan du jo bare kjøpe en luktfri antiperspirant. De er jo enkle og greie, samtidlig som de gjør jobben sin. Ingen som pleier å snuse meg under armene. 8604181[/snapback] Er'u sikker? Tips ttil en grei "luktfri antiperspirant"? (hva nå enn det er for noe ^^) 8604196[/snapback] Jeg bruker en som heter "Stopp 24". Den funker bra den
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå